Poradnia psychologiczna

Pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych

Psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna

Interwencja kryzysowa

Psychoterapia

Kompleksowe wsparcie psychologiczne

Zapewniamy kompleksowe wsparcie da osób które mierzą się z kryzysami zdrowia psychicznego. W przyjaznej i kameralnej atmosferze.

 

Nasz zespół

mgr Agnieszka Wróblewska

Ukończone studia z psychologi na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie, studia podyplomowe z Psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej, Psychologii transportu, z Komunikacji społecznej i mediów. Obecnie w trakcie 4,5 letniego certyfikowanym kursie psychoterapii w nurcie psychodynamicznym w Krakowie. Kurs jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i prowadzony przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej.

Leczone choroby:

Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

mgr Elżbieta Kubisiak

Jako psycholog specjalizuje się z osobami narażonymi na wykluczenie społeczne. Bliska jest mi tematyka niepełnosprawności. Absolwentka studiów podyplomowych z interwencji kryzysowej na SWPS Warszawa.

Zajmuję się wstępną diagnozą oceny funkcjonowania poznawczego, diagnozą pomiaru płynności niewerbalnej, pamięci wzrokowej oraz diagnozą zaburzeń psychicznych i zaburzeń osobowości.

 Obszary którymi się zajmuję w pracy z klientem:

– Kryzysy rozwojowe i sytuacyjne

– Podnoszenie poczucia własnej wartości

– Radzenie sobie ze stresem

– Żałoba

– Przemoc w związku i rodzinie

Wykaz testów diagnostycznych

Zakres pomocy

Diagnoza psychologiczna i neuropsychologiczna

Diagnozę prowadzimy w oparciu o wystandaryzowane testy psychologiczne. W naszej ofercie znajdują się ok. 50 nowoczesnych testów między innymi przeznaczonych do: diagnostyki organicznej i zaburzeń osobowości, zaburzeń psychicznych oraz do badania inteligencji.

Terapia psychologiczna

Zapewniamy kompleksową pomoc psychologiczną dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Prowadzimy również terapię rodzin. Zapraszamy do skorzystania z konsultacji i porad psychologicznych z naszymi specjalistami.

Interwencja kryzysowa

Pomoc jest skierowana do osób które znalazły się nagle w trudnej sytuacji życiowej i doświadczają kryzysu zagrażającego ich zdrowiu i życiu.

Psychoterapia

Dla osób dorosłych i dla par.

Poradnia Psychologiczna

Email

rejestracja@spolecznaprzychodnia.pl

Telefon

579 512 946

Godziny otwarcia

Pn- PT: 08,00 – 20,00
SB – 10,00 – 14,00

Adres

ul. Głęboka 10/27, 20-612 Lublin

.